O firmie

TROJA Marek Nałęcz to najwyższa jakość usług – doświadczenie, profesjonalizm, zdyscyplinowanie, skuteczność!

 

Właściciel

Marek Nałęcz – posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach Szefa Ochrony Obiektów, w tym m.in. w budynkach biurowych klasy „A+" i „A" z pełną obsługą systemów utrzymania ruchu w wielofunkcyjnych obiektach użyteczności publicznej oraz budynkach wielkopowierzchniowch podnajmowanych kontrahentom (firmom, instytucjom, usługobiorcom). Zapewniał bezpieczeństwo osób i mienia w takich obiektach jak: WARTA TOWER, Ufficio Primo, Centrala PZU S.A., Prokuratura Okręgowa w Warszawie. W chronionych obiektach, oprócz skuteczności zabezpieczenia i ochrony, zapewniał dochowanie tajemnicy służbowej. Starannie dobiera i szkoli swoich pracowników.

 

Cele Troi

Nasze cele to stałe zapewnienie poczucia bezpieczeństwa osobistego oraz profesjonalnej ochrony obiektów, biur, mieszkań i majątku. Dzięki nam w pełni bezpieczne są osoby i mienie. Zapewniamy najwyższe standardy usług, a także w pełni stabilną i nienaganną współpracę. Błyskawicznie reagujemy na zgłaszane potrzeby klientów, a poziom oferowanych usług umożliwia działania prewencyjne przed niepożądanymi incydentami.
Z nami nie musisz obawiać się zagrożeń – eliminujemy je u podstaw.

 

Nasza kadra

Szczególną uwagę przywiązujemy do profesjonalizmu pracowników, precyzyjnej konstrukcji systemów ochrony, procedur działania w sytuacjach standardowych oraz w sytuacjach zagrożenia.
Nasz trzon kadrowy stanowią przede wszystkim sprawdzeni, wysokiej klasy pracownicy ochrony, posiadający niezbędne kwalifikacje i doświadczenie zawodowe do prawidłowego wypełniania obowiązków służbowych. Dbamy o stabilność zatrudnienia i zapewnienie satysfakcji z wykonywanych obowiązków – dzięki temu możesz liczyć na rzetelność, lojalność, zdyscyplinowanie i sumienność naszych pracowników.

 

Od 2018 roku zmieniliśmy podmiot gospodarczy z Troja Marek Nałęcz na  TROJA sp. z o.o.
Koncesja nr: L-0108/18 z dnia 24.04.2018 r.

Troja Agencja Ochrony
Nam można zaufać
Adres biura
ul. Jagiellońska 78
03-301 Warszawa
Adres siedziby
ul. Ewy 1
03-641 Warszawa
© Troja - Wszelkie prawa zastrzeżone